1- انتخاب کالای مناسب و مورد نظر با استفاده از منوها و یا جستجوی سایت

2- با کلیک بر روی نمایش "جزییات" و بررسی دقیق توضیحات قید شده، شما امکان مشاهده و انتخاب ویژگی های کالای مد نظر خود از قبیل کد محصول ، قیمت ، رنگ ، سایز و تعداد سفارش آماده برای تحویل را خواهید داشت.

3- پس از انتخاب ویژگی ،برای وارد شدن به مسیر خرید محصول کافیست روی گزینه " افزودن به سبد خرید" کلیک نمایید.

4- در پنجره باز شده اطلاعات مربوط به محصول انتخابی شما نشان داده خواهد شد که در صورت عدم تمایل به خرید می توانید آیتم انتخابی را حذف نموده و در صورت تمایل به ادامه خرید برروی گزینه " ادامه " کلیک نمایید.

5- در پنجره باز شده در صورتی که قبلا در سایت ثبت نام نموده باشید، با وارد کردن نام کاربری(ایمیل) و کلمه عبور خود می توانید وارد مرحله بعد شوید. در غیر اینصورت برروی لینک ثبت نام کلیک نموده و اطلاعات خواسته شده را طبق نمونه مندرج در زیر هرکادر تکمیل نمایید.(دقت داشته باشید پس از تکمیل فرآیند ثبت نام ، به ایمیل شما کلمه عبور شما ارسال خواهد گردید که بعدا از طریق کنترل پنل شخصی شما قابل تغییر خواهد بود) .به وسیله ایمیل وارد شده و نام کاربری ارسال شده ، می توانید وارد مرحله بعد گردید.

6- در پنجره جدید باید نام کشور ، استان و شهر خود را انتخاب نموده و آدرس خود را در صورت عدم نمایش ،بصورت کامل وارد نمایید.سپس بر روی گزینه "ادامه" کلیک نموده تا به صفحه بعد که آخرین گزارش از خرید شما می باشد هدایت شوید.(هزینه مربوط به حمل و نقل در بخش "تحویل محصول به مشتری" قابل مشاهده می باشد)

7- در صورت مورد تایید بودن این گزارش بر روی گزینه "
ادامه" کلیک نمایید و در پنجره باز شده گزینه "پرداخت آنلاین" انتخاب و سپس گزینه "پایان" را کلیک نموده تا وارد صفحه پرداخت بانک گردید.

پس از تکمیل این صفحه که نیازمند به شماره کارت ، رمز دوم(قابل دریافت از عابر بانک ،بانک مربوطه) ، CVV2  (مندرج برروی کارت عابر بانک) و تاریخ انقضا کارت (مندرج برروی کارت عابر بانک) می باشد، در
ساعات اداری منتظر تماس تلفنی کارشناسان فروش چیکوایران باشید.
در صورت نیاز می توانید وارد حساب کاربری خود شده و از آخرین وضعیت خرید خود مطلع شوید.

شماره تماس دفتر فروش: 02126651860